Palácové zahrady pod Pražským hradem

 
Palácové zahrady pod Pražským hradem
 
foto 1foto 2foto 3foto 4foto 5foto 6foto 7foto 8foto 9foto 10

Kapacita místa

Obřad Obřad: Svatby se konají především v nově zrekonstruované Ledebourské zahradě se salou terrenou a Galerií – luxusním historickým interiérem s křišťálovými lustry a bohatou štukovou výzdobou. Na výběr jsou kromě této zahrady také Velká Pálffy zahrada, v případě malých svateb gloriet Malé Fürstenberské zahrady, nebo kterákoliv z teras.

Hostina Hostina: Svatební hostiny (banket, raut) jsou po dohodě možné, v tomto případě se zahrada uzavírá pro veřejnost (a i další svatební obřady) na požadovanou dobu. Při zachování dostatečného prostoru pro catering je kapacita komplexu 1500 hostů.

Sál bez stolů Konferenční sál: +

Pronájmy prostor v zahradách. Nenabízíme služby týkající se občerstvení, hudby či floristiky, ale pouze pronájem prostor s možným použitím vody a elektřiny.

Ubytování Ubytování: 0

Zdroj: Národní památkový ústav

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Kontakty

Adresa
Valdštejnská 158/14, 118 00 Praha 1

Telefon
257 214 817

Mail
zahrady@npu.cz

Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba Praha   Svatba Praha-Malá Strana

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Palácové zahrady pod Pražským hradem na Facebooku   Sdílej Palácové zahrady pod Pražským hradem na X Twitteru   Sdílej Palácové zahrady pod Pražským hradem na Redditu   Sdílej Palácové zahrady pod Pražským hradem na Pinterestu   Sdílej Palácové zahrady pod Pražským hradem na LinkedInu   Pošli Palácové zahrady pod Pražským hradem přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Palácové zahrady pod Pražským hradem   Pošli mail - Podívej se na Palácové zahrady pod Pražským hradem


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies