Ceník a parametry prezentace míst

 

 


Parametry prezentace a ceník
míst

FREE BASE TIP
Geografická adresa provozovny
Neskryté telefonní číslo a email provozovny
Odkaz na vlastní www nebo FB stránku
Fotografie na profilu i na rozcestníkovém boxu 1)
Kapacity místa na profilu i na rozcestníkovém boxu
Galerie fotografií 2) do počtu snímků 0 5 20
Galerie zůstává celá i po přechodu na nižší úroveň
Textový popis místa 3)
Textový popis zůstává i po přechodu na nižší úroveň
Bez cizích reklamních prvků na profilu
V rozcestnících řazení před prezentacemi FREE
Až 8 telefonů i s upřesněním
Až 8 mailových adres i s upřesněním
Až 8 odkazů na weby, formuláře, ceníky apod. 4)
Odkazové (anchor) texty dle přání inzerujícího
V rozcestnících řazení před prezentacemi BASE


Úroveň prezentace míst

FREE BASE TIP
Kč/rok
0 500 2000


Zvolte si úroveň prezentace a napište nám nebo rovnou odešlete údaje

FREE je zcela bezplatná prezentace. Bez poplatků za vytvoření profilové stránky, za umístění odkazu, za zobrazení a za proklik i bez provize z realizovaných objednávek.

1) Fotografie šířka 900 a výška 600 pixelů nebo větší (š:v=3:2). Velikost i poměr stran případně upravíme.

2) Pro galerii zasílejte 5 snímků a násobky, plus 1 úvodní fotografii. Pořadí v galerii určíte názvy souborů - 001.jpg atd.

3) Text do odstavců rozdělíte vynecháním řádku. Nepoužívejte html značky.

4) Lze odkazovat na libovolnou stránku svého webu, stránku s kontakty, volnými termíny, ceníkem, otevírací dobou, na rezervační systémy i na sociální sítě.

 

Co získáte přidáním svatebního místa?

Získáte reklamu své provozovny
Vždy bez poplatků za zobrazení, bez poplatků za proklik a bez provizních poplatků z realizovaných zakázek.

Pokud vám nebudou vadit některá omezení naší bezplatné prezentace, jako například reklamní banery na profilu, pak u nás můžete mít i reklamu zdarma. Jako podnikatelé však jistě uznáte, že alespoň nějakou kompenzaci naší práce musíme vyžadovat, a to alespoň formou umístění reklamních bannerů nebo textových reklam na neplacené profily. Reklamní prvky jsou umístěny pouze na profilech míst, která inzerují zdarma. Reklamní prvky nejsou vůbec umístěny u placených prezentací.

Profil neobsahující cizí reklamní prvky lze použít jako firemní webovou stránku. Pokud to inzerujícímu nevadí, lze jako firemní webovou stránku použít i stránku s reklamními prvky, které jsou ve většině případů místu nekonkurenční a jsou umístěny pod obsahem jednotlivých sloupců prezentované provozovny.

V rozcestnících jsou řazeny placené prezentace před nižší úrovně prezentací.

 

Získáte zpětný odkaz
Funkční dofollow oborové odkazy na vlastní webovou stránku jsou jedním z nejdůležitějších faktorů ke zlepšení pozic ve vyhledávání. Cena odkazu z oborového webu se obvykle pohybuje v rozsahu 200 Kč až 2000 Kč za umístění odkazu na webovou stránku za jeden měsíc.

U nás získáváte zpětný odkaz již v bezplatné prezentaci, tedy zcela zdarma. Pokud jsou svatby vaší hlavní náplní, pak získáváte reklamu i odkaz na oborovém webu.

 

Viditelné kontaktní údaje
Kontaktní údaje prezentace, a to ani bezplatné, u nás nejsou skryté, jako je tomu běžné u různých katalogů firem. Návštěvník může kontakt rovnou použít a kontakty jsou navíc funkčně klikatelné. Návštěvníkovi stránek a vašemu potenciálnímu zákazníkovi tak stačí jediné kliknutí na to, aby vám zavolal nebo aby začal psát mail s dotazem. Pouze uvedení geografické adresy má (prozatím) nedostatek v tom, že vašeho potenciálního klienta nenaservíruje rovnou až k vám, ale poslouží mu pouze k zadání adresy do navigace. Na vývoji kouzelných přenašedel ale samozřejmě pracujeme...

 

Viditelné kapacity
Potenciální zákazník si díky kapacitním údajům, které se zkráceně zobrazují již na rozcestníkových boxech, udělá okamžitou představu o tom, zda má pro něj význam kontaktovat provozovatele místa. Nebude tak nikoho zbytečně zdržovat, pokud mu kapacity nedostačují.

 

Profilovou stránku bez učení a práce
Nemusíte se nic učit. Nemusíte ztrácet čas s laborováním nad neznámým redakčním systémem webu. Stačí vyplnit formulář a mailem nám zaslat úvodní fotografii.

Při nahlášení nefunkčnosti kontaktních údajů provozovny nebo provozovny jako takové, vás požádáme o kontrolu a potvrzení údajů, abyste při změně např. telefonu nezapomněli na jeho opravu v prezentaci.

 

Prezentaci s fotografií
Především fotografie prodávají Vaše služby. Již minimální počet lákavých snímků v galerii může významně změnit rozhodnutí potenciálních zákazníků. I v bezplatné prezentaci máte možnost použít alespoň jednu lákavou fotografii.

Přestože pro zabodování ve vyhledávači jsou ideální originální a nikde dosud nepoužité fotografie, pro získání zákazníka je tím nejlepším co nejlákavější snímek nebo přímo celá galerie naprosto neodolatelných fotografií, a to bez ohledu na roboty vyhledávačů, kteří si nejspíš stejně žádné služby neobjednají. Pokud se obojí podaří skloubit, tím lépe. 

Úvodní fotografie bude použita také v rozcestníkových boxech, kde bude poměr jejích stran 3:2 na šířku. Proto by zaslaná fotografie měla buď již mít tento poměr stran nebo by měla mít možnost smysluplného ořezu. Šířka fotografie na profilu bude 900 pixelů, ideální velikost zaslaných fotografií je tedy 900x600 pixelů na šířku, a to z hlediska pohody návštěvníka platí i pro snímky umístěné v galerii. Obdržené snímky, které budou větší nebo mít jiný poměr stran, na tuto velikost zmenšíme a poměr stran případně upravíme ořezem nebo mírnou změnou poměru stran. Menší fotografie se budou na velkém monitoru zobrazovat zvětšené, což rozhodně není ideální.

Galerie fotografií na profilu nebude odebrána v případě přechodu na nižší úroveň prezentace, a to včetně prezentace zdarma.

 

Neměnnou adresu prezentace
Pevná www adresa odkazující stránky s funkčním dofollow odkazem je zlepšujícím prvkem při budování nejvyšších pozic v řazení výsledků hledání ve vyhledávačích Google, Seznam, atd. (SEO). Je také výborná pro firmy, které nemají vlastní web, neboť adresu prezentace, která není pouhou proměnnou, mohou uvádět jako své webové stránky.

 

Možnost prezentace textem
V placených profilech vytvořením a poskytnutím originálního textového popisu, který dosud nebyl použit na jiné webové prezentaci místa, lze docílit posílení vaší profilové stránky ve výsledcích vyhledávání a současně dosáhnout zvýšení hodnoty odkazu na vlastní web z takovéto stránky se záměrně originálním textem. Optimální pro tento účel je text dlouhý alespoň 900 znaků nebo delší. Online počítadla znaků jsou k dispozici zdarma na internetu.

 

A dále
- web je koncipován pro co nejširší nabídku hledajícím
- stránky mají responzivní design pro počítač i mobilní telefon
- web je zcela bez šmírovacích prvků
- prezentace je bez pohyblivých a obsah zakrývajících reklam
- jeden provozovatel má možnost inzerce více míst nacházejících se na různých geografických adresách

 

Snubák

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies