Hrad Velhartice

 
Hrad Velhartice
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: Svatební obřad je možné uskutečnit ve svatebním sále - 40 míst k sezení + 40 míst na stání, nebo podle počasí na horním nádvoří - 8-10 míst k sezení + 80 míst na stání.

Hostina Hostina: V prostorách bývalého pivovaru v restauraci U hradního sládka je možné po domluvě uspořádat svatební hostinu.

Sál bez stolů Konferenční sál: Konferenční sál, hradní restaurace atd. Možnost pronájmu prostor pro různé účely (filmové natáčení, firemní akce, prezentační akce, výstavy, hostiny, teambuilding apod.)

Nabízíme možnost uspořádání rozličných akcí v působivém prostředí středověkého hradu, renesančního zámku, či v romanticky krásné šumavské přírodě. Pro nezapomenutelný zážitek ze slavnostního dne je možné se nechat vyfotografovat v prostorách hradu a na unikátním mostě.

Ubytování Ubytování: 0

Zdroj: Národní památkový ústav

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Kontakty

Adresa
Hrad Velhartice, 341 83 Velhartice

Telefon
376583315

Mail
velhartice@npu.cz

Web
Hrad Velhartice

 
Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba Plzeňský kraj   Svatba Klatovsko   Svatba Velhartice

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Hrad Velhartice na Facebooku   Sdílej Hrad Velhartice na X Twitteru   Sdílej Hrad Velhartice na Redditu   Sdílej Hrad Velhartice na Pinterestu   Sdílej Hrad Velhartice na LinkedInu   Pošli Hrad Velhartice přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Hrad Velhartice   Pošli mail - Podívej se na Hrad Velhartice


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies