Zámek Kozel Šťáhlavy

 
Zámek Kozel Šťáhlavy
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: Kaple sv. Kříže - konají se zde civilní i církevní sňatky. K dispozici je 36 míst k sezení a 30 míst ke stání. Pokud očekáváte více hostů, umožňujeme otevření empory, čímž se kapacita zvýší na více než 100 osob. Tzv. svatební palouček - prostor vedle budovy jízdárny. Standardně připravujeme 12-16 míst k sezení. Po domluvě lze připravit míst i více. Kapacita míst ke stání je neomezená. V případě nepřízně počasí je sňatek automaticky přesunut do prostor kaple.

Hostina Hostina: V areálu zámku lze pronajmout prostory k uspořádání svatební hostiny či rautu. K tomu jsou vyhrazeny prostory Modrého salonu nebo zámecké terasy.

Sál bez stolů Konferenční sál: Pronájmy prostor: areál zámku, zámecká kaple, jízdárna, výstavní salonek, zámecká terasa. Viz web zámku.

Kromě bezplatného fotografování v prostorách kaple a v celém areálu zámeckého parku nabízíme také možnost fotografování v zámecké expozici.

Ubytování Ubytování: 0

Zdroj: Národní památkový ústav

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Kontakty

Adresa
Šťáhlavy 67, 332 03 Šťáhlavy

Telefon
377 969 040

Mail
kozel@npu.cz

Web
Zámek Kozel Šťáhlavy

 
Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba Plzeňský kraj   Svatba Plzeňsko-město   Svatba Šťáhlavy

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Zámek Kozel Šťáhlavy na Facebooku   Sdílej Zámek Kozel Šťáhlavy na X Twitteru   Sdílej Zámek Kozel Šťáhlavy na Redditu   Sdílej Zámek Kozel Šťáhlavy na Pinterestu   Sdílej Zámek Kozel Šťáhlavy na LinkedInu   Pošli Zámek Kozel Šťáhlavy přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Zámek Kozel Šťáhlavy   Pošli mail - Podívej se na Zámek Kozel Šťáhlavy


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies