Ubytování Zelený statek Bzová

 
Ubytování Zelený statek Bzová
 

Kapacita místa

Obřad Obřad:

Hostina Hostina: Společenská místnost k posezení s přáteli, pořádání workshopů, vašich akcí, oslav, srazů či školení pro 15 osob.

Sál bez stolů Konferenční sál: 20 osob.Ubytování Ubytování: 15 lůžek celkem. Apartmán s kuchyní, sociálním zařízením a ložnicí s kapacitou 4 lůžek + 2 v obývacím pokoji. V patře 2 samostatné 3 a 4 lůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou, se společnou vybavenou kuchyňkou. Zahrada, posezení, gril, výčep, dětské vyžití.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Snubák

Svatební místa   Mapa svatebních míst   Svatba Středočeský kraj   Svatba Berounsko   Svatba Bzová

Svatební oznámení   Levné snubní prsteny

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Ubytování Zelený statek Bzová na Facebooku   Sdílej Ubytování Zelený statek Bzová na X Twitteru   Sdílej Ubytování Zelený statek Bzová na Redditu   Sdílej Ubytování Zelený statek Bzová na Pinterestu   Sdílej Ubytování Zelený statek Bzová na LinkedInu   Pošli Ubytování Zelený statek Bzová přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Ubytování Zelený statek Bzová   Pošli mail - Podívej se na Ubytování Zelený statek Bzová


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies