Hotel Akademie Naháč Chocerady

 
Hotel Akademie Naháč Chocerady
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: Prostory pro venkovní akce.

Hostina Hostina: Hotelová restaurace s lobby barem nabízí kapacitu až pro 200 hostů. Rauty či bankety, různé druhy koktejlů, coffee breaky a další gastronomické akce. V Bowling baru nabízíme posezení pro cca 60 hostů v interiéru a dalších cca 100 na přilehlé venkovní terase a velkém party stanu.

Sál bez stolů Konferenční sál: 6 sálů s kapacitou od 15 do 150 osob. Jedno z nejnavštěvovanějších konferenčních center v regionu. Pořádání konferencí, seminářů a firemních akcí.Ubytování Ubytování: Ubytování v 51 komfortně zařízených pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou až 150 hostů (105 pevných lůžek + 45 přistýlek).


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Kontakty

Adresa
Chocerady, Komorní Hrádek 277, 257 24

Telefon
317 759 711

Mail
info@hotelnahac.cz

Web
Hotel Akademie Naháč Chocerady

 
Zlaté levné snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
SVATEBNÍ MÍSTA ♥♥♥ www.snubak.cz

Snubák

Svatební místa   Mapa svatebních míst   Svatba Středočeský kraj   Svatba Benešovsko   Svatba Chocerady

Svatební oznámení   Levné snubní prsteny

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Hotel Akademie Naháč Chocerady na Facebooku   Sdílej Hotel Akademie Naháč Chocerady na X Twitteru   Sdílej Hotel Akademie Naháč Chocerady na Redditu   Sdílej Hotel Akademie Naháč Chocerady na Pinterestu   Sdílej Hotel Akademie Naháč Chocerady na LinkedInu   Pošli Hotel Akademie Naháč Chocerady přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Hotel Akademie Naháč Chocerady   Pošli mail - Podívej se na Hotel Akademie Naháč Chocerady


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies