Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou

Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou

 
Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou
 
foto 1foto 2foto 3foto 4foto 5

Kapacita místa

Obřad Obřad: Obřad u nás není úplně standardní, nicméně je možný u nás na terase, kde již i probíhal. Jinak probíhá na zámku v Benátkách nebo v okolních městech.

Hostina Hostina: Maximum jsme usadili 80 osob.

Sál bez stolů Konferenční sál: Maximum jsme usadili 80 osob (jeden salonek), na menším se tančilo.

Ke všem uvedeným kapacitám poskytujeme plný gastronomický servis v naší restauraci.

Ubytování Ubytování: Celkem disponujeme 22 pokoji (s rozkládacími sofa – jedna dospělá osoba (pohodlně se vejdou dvě děti) - celkem pro 49 osob).

Restaurace nabízí hostům skvělé pokrmy mezinárodní kuchuně, ale i tradiční česká jídla připravovaná z nejkvalitnějších čerstvých surovin, která si mohou vychutnat nejen uvnitř v restauraci, ale i na terase s výhledem na místní zámek.

Hotel Bílý páv poskytuje ubytování v celkem 22 klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením a satelitní televizí. Z toho v pěti pokojích je možnost za poplatek rozložit sofa pro další osobu.

Prostory hotelu disponují také konferenčními prostory. K dispozici jsou dva sály, které jsou vhodné pro pořádání různých školení, seminářů i nejrůznějších kurzů.

Kontakty

Adresa
U Cukrovaru 655/7, 294 71 Benátky nad Jizerou II

Telefon
731 160 589

Mail
info@bilypav.cz

Web
Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou

 
Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba Středočeský kraj   Svatba Mladoboleslavsko   Svatba Benátky nad Jizerou

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou na Facebooku   Sdílej Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou na X Twitteru   Sdílej Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou na Redditu   Sdílej Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou na Pinterestu   Sdílej Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou na LinkedInu   Pošli Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou   Pošli mail - Podívej se na Restaurant & Hotel Bílý páv Benátky nad Jizerou


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies