Restaurace a penzion Cylindr Neratovice

 
Restaurace a penzion Cylindr Neratovice
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: Celková kapacita restaurace je až 80 míst k sezení, rozdělených do 2 místností, kapacita terasy je 40 míst.

Sál bez stolů Konferenční sál: ?

Uskutečnění svatební hostiny včetně zajištění obřadního místa a ubytování.

Ubytování Ubytování: Kapacita je 25 hostů, 3 x třílůžkový pokoj, 4 x čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (WC a sprchový kout), šatními skříněmi, televizorem a Wi-Fi.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Snubák

Svatební místa   Svatba Středočeský kraj   Svatba Mělnicko   Svatba Neratovice

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Restaurace a penzion Cylindr Neratovice na Facebooku   Sdílej Restaurace a penzion Cylindr Neratovice na X Twitteru   Sdílej Restaurace a penzion Cylindr Neratovice na Redditu   Sdílej Restaurace a penzion Cylindr Neratovice na Pinterestu   Sdílej Restaurace a penzion Cylindr Neratovice na LinkedInu   Pošli Restaurace a penzion Cylindr Neratovice přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Restaurace a penzion Cylindr Neratovice   Pošli mail - Podívej se na Restaurace a penzion Cylindr Neratovice


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies