Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš

 
Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: Svatební obřady klasické, církevní nebo symbolické probíhají v barokně zdobeném Zrcadlovém sále, prostorách zámecké Konírny a Francouzském parku.

Hostina Hostina: Pronajmout si je možné impozantní Zrcadlový sál, elegantní prostory Konírny, či okouzlující Francouzský park. Prostory jsou vhodné zejména pro účely pořádání konferencí, koncertů, jiných soukromých akcí nebo realizaci filmového natáčení.

Sál bez stolů Konferenční sál: +Ubytování Ubytování: 22 lůžek v 10 luxusních dvoulůžkových pokojích, včetně romantického svatebního apartmá.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Kontakty

Adresa
náměstí Svobody 1, 263 01 Dobříš

Telefon
721 443 384

Mail
info@zamekdobris.cz

Web
Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš

 
Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba Středočeský kraj   Svatba Příbramsko   Svatba Dobříš

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš na Facebooku   Sdílej Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš na X Twitteru   Sdílej Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš na Redditu   Sdílej Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš na Pinterestu   Sdílej Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš na LinkedInu   Pošli Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš   Pošli mail - Podívej se na Zámek Colloredo-Mannsfeld Dobříš


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies