Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem

 
Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: Zděná budova s nádhernými klenbovými stropy je dnes fungující restaurací s kapacitou 100 míst. Velký salonek s kapacitou 36 míst, malý salonek s možností absolutního soukromí o kapacitě 9 míst, lovecký salonek s kapacitou 21 míst, hlavní lodí s barem a kapacitou 12 míst, rozlehlou terasou s kapacitou 56 míst.

Sál bez stolů Konferenční sál: 9-36

Uspořádání rautů a firemních párty v uzavřené společnosti v restauraci, saloncích nebo na terase, vánoční oslavy, svatební a promoční posezení, rodinné akce.

Ubytování Ubytování: 0


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Kontakty

Adresa
Ing. Lízla 2, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem

Telefon
608 558 335

Mail
objednavky@zameckahospoda.cz

Web
Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem

 
Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba Středočeský kraj   Svatba Příbramsko   Svatba Rožmitál pod Třemšínem

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem na Facebooku   Sdílej Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem na X Twitteru   Sdílej Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem na Redditu   Sdílej Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem na Pinterestu   Sdílej Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem na LinkedInu   Pošli Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem   Pošli mail - Podívej se na Zámecká hospoda Rožmitál pod Třemšínem


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies