Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice)

 
Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice)
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: Pro naše hosty je k dispozici restaurace.

Sál bez stolů Konferenční sál: ?Ubytování Ubytování: 9 útulných pokojů. Kapacita je 2o osob. 7 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje. Možnost rozšíření o dvě přistýlky a dvě dětské postýlky.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Snubák

Svatební místa   Svatba Středočeský kraj   Svatba Příbramsko   Svatba Sedlec-Prčice

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice) na Facebooku   Sdílej Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice) na X Twitteru   Sdílej Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice) na Redditu   Sdílej Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice) na Pinterestu   Sdílej Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice) na LinkedInu   Pošli Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice) přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice)   Pošli mail - Podívej se na Restaurace Mlýn Staré Mitrovice (Sedlec-Prčice)


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies