Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice

 
Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: Sály a salónky pro 18, 26, 38, 54 a až 120 hostů u stolů do U.

Sál bez stolů Konferenční sál: Konferenční zázemí celkem až pro 500 osob. 2 sály a 4 menší učebny. Kongresový sál až pro 330 delegátů, malý sál do 90 osob a menší učebny pro 10–40 osob.

Je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, jako jsou konference, semináře, školení, výstavy, přehlídky a velmi vhodné je i pro soukromé akce jako například svatby, promoce či oslavy výročí. Komplexní služby.

Ubytování Ubytování: 44 hotelových pokojů ve dvou budovách. Většina pokojů dvoulůžkových.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Snubák

Svatební místa   Svatba Středočeský kraj   Svatba Praha-západ   Svatba Průhonice

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice na Facebooku   Sdílej Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice na X Twitteru   Sdílej Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice na Redditu   Sdílej Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice na Pinterestu   Sdílej Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice na LinkedInu   Pošli Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice   Pošli mail - Podívej se na Vzdělávací a informační centrum, restaurace a hotel Floret *** Průhonice


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies