Restaurace Hliněná bašta Průhonice

 
Restaurace Hliněná bašta Průhonice
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: Velmi oblíbené jsou romantické svatby v zámku nebo na zámeckém nádvoří, požadujete-li církevní sňatek, poslouží místní kostel. Zástupci města Průhonice mohou snoubence oddat přímo na hrázi romantického rybníčku nebo na malé louce za restaurací.

Hostina Hostina: Dva salonky ve věži.

Sál bez stolů Konferenční sál: ?Ubytování Ubytování: V docházkové vzdálenosti od Hliněné bašty doporučujeme několik spolehlivých hotelů či penzionů, kde můžete přespat.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

 
Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba Středočeský kraj   Svatba Praha-západ   Svatba Průhonice

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Restaurace Hliněná bašta Průhonice na Facebooku   Sdílej Restaurace Hliněná bašta Průhonice na X Twitteru   Sdílej Restaurace Hliněná bašta Průhonice na Redditu   Sdílej Restaurace Hliněná bašta Průhonice na Pinterestu   Sdílej Restaurace Hliněná bašta Průhonice na LinkedInu   Pošli Restaurace Hliněná bašta Průhonice přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Restaurace Hliněná bašta Průhonice   Pošli mail - Podívej se na Restaurace Hliněná bašta Průhonice


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies