Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek

 
Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: +

Sál bez stolů Konferenční sál: +

V našem hotelu můžete oslavit výročí, svatbu, promoci, uspořádat prezentaci, školení i firemní večírek. Dle Vašich přání a požadavků pro Vás rádi připravíme menu nebo raut.

Ubytování Ubytování: 7 dvoulůžkových pokojů a 4 dvoulůžková apartmá s celkovou kapacitou až 30 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, satelitní TV, telefonem, Wi-fi, minibarem.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Snubák

Svatební místa   Svatba v Moravskoslezském kraji   Svatba Novojičínsko   Svatba Fulnek

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek na Facebooku   Sdílej Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek na X Twitteru   Sdílej Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek na Redditu   Sdílej Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek na Pinterestu   Sdílej Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek na LinkedInu   Pošli Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek   Pošli mail - Podívej se na Restaurace a ubytování Hotel Amos *** Fulnek


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies