Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka

 
Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: Hotelových salónky pro uzavřenou společnost s kapacitou 18, 24 nebo 60 osob. Restaurace AERO s minipivovarem s kapacitou až 70 míst s venkovní terasou a dětským hřištěm.

Sál bez stolů Konferenční sál: 60

Zajistíme prostory, občerstvení, výzdobu, ale i mnoho dalšího.

Ubytování Ubytování: Celkem pro 111 osob. 6 jednolůžkových pokojů, 21 vícelůžkových pokojů, 12 suite (ložnice s obývacím pokojem).


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Snubák

Svatební místa   Svatba v Moravskoslezském kraji   Svatba Ostravsko   Svatba Ostrava-Hrabůvka

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka na Facebooku   Sdílej Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka na X Twitteru   Sdílej Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka na Redditu   Sdílej Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka na Pinterestu   Sdílej Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka na LinkedInu   Pošli Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka   Pošli mail - Podívej se na Restaurace Aero, pivovar, Hotel Elmontex** Ostrava-Hrabůvka


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies