Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava

 
Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: Restaurace pro 40 osob. Sálonek do 40 osob. Vinný sklípek až pro 20 osob. Zastřešená terasa pro 30 osob s možností připravit pro větší skupinu grilování.

Sál bez stolů Konferenční sál: Do 40 osob + čtyřdráhový bowlingpro 32 osob.Ubytování Ubytování: Ubytování ve 22 pokojích.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Snubák

Svatební místa   Svatba v Moravskoslezském kraji   Svatba Ostravsko   Svatba Ostrava-Slezská Ostrava

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava na Facebooku   Sdílej Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava na X Twitteru   Sdílej Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava na Redditu   Sdílej Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava na Pinterestu   Sdílej Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava na LinkedInu   Pošli Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava   Pošli mail - Podívej se na Restaurace a hotel Jan Maria Ostrava-Slezská Ostrava


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies