Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice

 
Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: V restauraci je k dispozici salonek, kde je možno pořádat různé soukromé akce, oslavy, svatební hostiny, večírky a další společenské události.

Sál bez stolů Konferenční sál: ?Ubytování Ubytování: Čtyřlůžkové apartmány (2 postele a rozkládací gauč). Každý apartmán má vlastní kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, kávovarem, vařičem a ledničkou, vlastní sociální zařízení (sprcha + WC), TV a Wi-Fi.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Kontakty

Adresa
17. listopadu 493, 431 51 Klášterec nad Ohří, Miřetice u Klášterce nad Ohří

Telefon
774 323 470

Mail
simalka@kabel1.cz

Web
Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice

 
Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba v Ústeckém kraji   Svatba Chomutovsko   Svatba Klášterec nad Ohří

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice na Facebooku   Sdílej Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice na X Twitteru   Sdílej Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice na Redditu   Sdílej Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice na Pinterestu   Sdílej Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice na LinkedInu   Pošli Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice   Pošli mail - Podívej se na Restaurace Símalka Klášterec nad Ohří, Miřetice


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies