Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové

 
Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: Stylově vybavená restaurace má kapacitu 46 míst, v letním období je k dispozici také 20 míst na letní zahrádce.

Sál bez stolů Konferenční sál: 46Ubytování Ubytování: Celkem má penzion kapacitu 24 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje, vždy s možností přistýlky.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Snubák

Svatební místa   Svatba v Ústeckém kraji   Svatba Děčínsko   Svatba Jílové

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové na Facebooku   Sdílej Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové na X Twitteru   Sdílej Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové na Redditu   Sdílej Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové na Pinterestu   Sdílej Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové na LinkedInu   Pošli Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové   Pošli mail - Podívej se na Restaurace a penzion Hraniční bouda Jílové


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies