Zámek Duchcov

 
Zámek Duchcov
 
foto 1foto 2foto 3foto 4foto 5

Kapacita místa

Obřad Obřad: Státní zámek Duchcov nabízí možnost uspořádání svatebního obřadu v honosném Valdštejnském sále či v zahradě u zámku.

Hostina Hostina: 0

Sál bez stolů Konferenční sál: Valdštejnský sál s rodovou galerií předků při divadelním uspořádání židlí nabízí 136 míst. V kombinaci s Valdštejnským sálem lze pronajmout i prostory zámecké obrazárny o výměře 154 m², a to čtyři místnosti v severozápadním křídle zámku nebo dvě místnosti v jihozápadním křídle zámku. Balustrádové schodiště se severní a jižní terasou. Prostor o výměře 684 m² je v případě příznivého počasí vhodný na pořádání open air koncertů, módních přehlídek a společenských setkání.

Plánujete uspořádat svatební hostinu, workshop, konferenci, či jinou společenskou událost nebo firemní akci? Prostory zámku Duchcov jsou pro tento účel ideální.

Ubytování Ubytování: 0

Zdroj: Národní památkový ústav

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Kontakty

Adresa
nám. Republiky 202/9, 419 01 Duchcov

Telefon
417 835 301

Mail
duchcov@npu.cz

Web
Zámek Duchcov

 
Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba v Ústeckém kraji   Svatba Teplicko   Svatba Duchcov

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Zámek Duchcov na Facebooku   Sdílej Zámek Duchcov na X Twitteru   Sdílej Zámek Duchcov na Redditu   Sdílej Zámek Duchcov na Pinterestu   Sdílej Zámek Duchcov na LinkedInu   Pošli Zámek Duchcov přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Zámek Duchcov   Pošli mail - Podívej se na Zámek Duchcov


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies