Hostinec U Pernekrů Zubrnice

 
Hostinec U Pernekrů Zubrnice
 

Kapacita místa

Obřad Obřad: 0

Hostina Hostina: Kapacita restaurace je 50 lidí, ale je možné zařídit servis i pro podstatně větší skupiny využitím dalších prostor, venkovní zahrádka až 60 hostů. K restauraci přiléhá společenský sál.

Sál bez stolů Konferenční sál: 50Ubytování Ubytování: Ubytování je možné v domě čp.34, kde je obecní turistická ubytovna s 9 pokoji a 25 lůžky.


Zobrazené údaje pocházejí z veřejných internetových zdrojů. Budeme vám vděčni za jejich upřesnění i za poskytnutí fotografie.

Levné snubní prsteny pro oba a akce na snubní prsteny sleva za fotku

Kontakty

Adresa
Zubrnice 17, 400 02 Zubrnice

Telefon
603 306 005

Mail
pernekr@seznam.cz

Web
Hostinec U Pernekrů Zubrnice

 
Zlaté snubní prsteny pro oba
Svatební oznámení
Levné snubní prsteny

Snubák

Svatební místa   Svatba v Ústeckém kraji   Svatba Labskoústecko   Svatba Zubrnice

Doporučujeme ♡ Svatební oznámení   Snubní prsteny   Dámské náušnice   Přívěsky   Řetízky   Dětské náušnice   Jak zhubnout

Přidejte místo   Obchodní podmínky   Ochrana osobních údajů   Kontakty


Sdílej Hostinec U Pernekrů Zubrnice na Facebooku   Sdílej Hostinec U Pernekrů Zubrnice na X Twitteru   Sdílej Hostinec U Pernekrů Zubrnice na Redditu   Sdílej Hostinec U Pernekrů Zubrnice na Pinterestu   Sdílej Hostinec U Pernekrů Zubrnice na LinkedInu   Pošli Hostinec U Pernekrů Zubrnice přes WhatsApp   Pošli zprávu - Podívej se na Hostinec U Pernekrů Zubrnice   Pošli mail - Podívej se na Hostinec U Pernekrů Zubrnice


2012-2024 ♡ Svatební oznámení s.r.o.   577 477 246   snubak@snubak.cz
Stránka neukládá žádné sledovací cookies